DünyaGenelMagazinManşetSağlık

Ünlülerin Bilinmeyen Hastalıkları!

Eğlence dünyasından pek çok ünlü isim uzun yıllardır zorlu hastalıklarla mücadele ediyor. Kimisi hastalığıyla ilgili konuşmamayı tercih ederken kimisi hastalığı hakkında sık sık bilgi verip farkındalık yaratmayı amaçlıyor. İşte ünlü isimlerin hastalıkları...

Ünlülerin Bilinmeyen Hastalıkları!

Ünlülerin bilinmeyen hastalıkları - 1
SELENA GOMEZ

Ünlü şarkıcı ve oyuncu Selena Gomez, uzun bir süredir Lupus hastalığıyla mücadele ediyor. Gomez, hastalığı nedeniyle böbrek nakli ameliyatı olmuştu. Şarkıcı, hayatını konu alan belgeselde ise 2018 yılında kendisine bipolar bozukluk teşhisi konduğunu da söylemişti.

Ünlülerin bilinmeyen hastalıkları - 2
Sertab Erener

Ünlü sanatçı 11 yaşından itibaren ülseratif kolit hastalığı ile mücadele ediyor. Uzun süre hastalığı ile mücadele eden Erener, hastalığının mesleğinin zirvesine çıkmasına engel olmasına izin vermeyerek, yoluna devam etti. 1995 yılında kalınbağırsağı operasyon ile alındı.

Ünlülerin bilinmeyen hastalıkları - 3
BELLA HADID

BELLA HADID

Podyumların en çok aranan modellerinden biri olan Bella Hadid, Lyme hastalığı ile mücadele ediyor. Hadid’in annesi Yolanda Hadid ile kardeşi Anwar Hadid de bağışıklık sistemini etkileyen bu hastalıktan muzdarip.

 

Ünlülerin bilinmeyen hastalıkları - 5
WINNIE HARLOW
Ünlülerin bilinmeyen hastalıkları - 8
KANYE WEST
Ünlülerin bilinmeyen hastalıkları - 9
JUSTIN BIEBER

 

İki Grammy ödüllü, 28 yaşındaki dünyaca ünlü Kanadalı şarkıcı Justin Bieber, sosyal medya hesabında yayınladığı video ile Ramsay Hunt sendromuna yakalandığını duyurmuştu.

Ünlülerin bilinmeyen hastalıkları - 13
KIM KARDASHIAN

Realite şov yıldızı Kim Kardashian, sedef hastalığı ve psoriatik artrit hastalığıyla mücadele ediyor.

Ünlülerin bilinmeyen hastalıkları - 16
SEDA SAYAN

Yıllardır tiroid bezi rahatsızlığı olan ve düzenli olarak ilaç kullanan sunucu aç kalamıyor. Yemek yemediği zaman rahatsızlanan ve başı dönen Seda Sayan hastalığına hala bir çare bulabilmiş değil.

Diğer Haberler

Başa dön tuşu