Yerel Haberler

Meritta Club’ta Bayram Coşkusu Bir Başka Yaşandı

Merit Park Hotel bünyesinde yer alan çocuk kulübü Meritta bu bayramda da çocuklar için özel aktiviteler hazırladı.

‘’Çocuklar insan türünün en gelişmiş halidir. Onların seviyesine layık hizmet verirseniz bunu hemen anlarsınız.’’ Sözlerini kendisine prensip edinmiş olan Meritta Club’ta bayram coşkusu bir başka yaşandı.
Merit Park Hotel bünyesinde yer alan çocuk kulübü Meritta bu bayramda da çocuklar için özel aktiviteler hazırladı. “Ayrıcalıklı çocuklar mutlu aileler” mottosuyla yoluna devam eden Meritta Club, çocuklara unutulmaz bir bayram programı hazırladı.
Çocukların tüm konforu düşünülerek yaratılan bu kulübün, ana karakteri olan Meritta ve iki yakın kankası Potin ve Adalım maskotları da bayramda çocuklar ile birlikteydiler. Çocuklar, coğrafya tabiatından olan karakterler ile temas kuruyor, yaşayan bir çocuk kulübünde keyifli vakit geçiriyorlar. Yüksek hizmet standartlarında küçük misafirlerini titizlikle ağırlayan Meritta Club, Kurban Bayramı süresince minik misafirleri için şölen havasında bir etkinlik gerçekleştirdi. Meritta Club Direktörü Burak Sarıkaş’ın koordinesi ile tüm Merit hotellerinde aynı etkinlikler aynı anda gerçekleşti.
Gerçekleşen şölende çocukların ufkunu açmak ve becerilerini geliştirmek amaçlı birçok etkinlik yer aldı. Süper Bilim Dedektifler Aktivitesi, Doğada Batik, Doğa da Ebru, Sihirbaz Gösterisi, Bubble Show, Jongler gibi etkinliklerde hem eğlendiler hem öğrendiler. Çocukların mücadeleci ruhlarını ortaya çıkaran Survive – Our yarışında, minikler yarışarak başarılı olmanın mutluluğuna ulaştılar.
Bayram Şöleninde devam eden sürprizler Akşam Panayırı ‘nda da devam etti. Panayırda gerçekleşen Tahta Bacak, Balon Katlama, Led Show, Jimnastik Gösterisi, Şişme Oyunlar gibi etkinlikler ile eğlenmeye devam eden çocuklar, açık büfenin enfes lezzetleriyle tanışma fırsatı buldular.

Diğer Haberler

Başa dön tuşu