GenelManşetSporYerel Haberler

MSA Kadın Futbol Takımı Yeni Sezona Hazırlanıyor!

Puma Kadınlar Liginin son namağlup şampiyonu Mağusa Spor Akademisi Kadın Futbol Takımı, yeni sezon çalışmalarına başladı

Puma Kadınlar Liginin son namağlup şampiyonu Mağusa Spor Akademisi Kadın Futbol Takımı, yeni sezon çalışmalarına başladı. Özel akademiler arasında faaliyetlerini düzenli bir şekilde sürdüren tek akademi olan Mağusa Spor Akademisi Kadın Futbol Takımı, antrenörü Şerif Ogan nezaretinde yeni sezonun ilk çalışmasını yaptı.
Yeni sezon 1. hazırlık dönemi çalışmalarını başlayan turkuaz beyazlı ekibi yeni sezonda da hedefini şampiyonluk olarak belirledi.
İlk çalışmayı yöneticiler Laika Çakır, Emine Özarı, Duygu Mercan Bayram da yerinde takip ederek takıma destek olunurken, futbolculara yakın ilgi gösterildi.
Mağusa Spor Akademisi kadın futbol takım antrenmanları antrenör Şerif Ogan yönetiminde haftada 2 şeklinde devam ederken, tempo yılbaşından sonra artarak yoğunlaşacak.

Üst Üste Namağlup Şampiyonluklar
Mağusa Spor Akademisi kadın futbol takımı 2017 yılında ilk kez mücadele ettiği Kadınlar Liginde beşinci kez mücadele etmeye hazırlanıyor.
Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu tarafından düzenlenen Kuzey Kıbrıs Turkcell Kadınlar Liginde 2018-19 sezonu namağlup şampiyon olan Mağusa Spor Akademisi, , Puma Kadınlar Liginde 2021-22 sezonunda namağlup şampiyon olarak tarihinde üst üste ikinci kez namağlup şampiyon olarak çok önemli başarılara imza attı.

Diğer Haberler

Başa dön tuşu