ManşetPolisiye

2 Kazada Da Araç ve Motosiklet Çarpıştı

Gönyeli ve Girne-Gönyeli Anayolunda ayrı iki trafik kazası meydana geldi. 2 trafik kazasında da araç ve motosiklet çarpıştı.

Gönyeli ve Girne-Gönyeli Anayolunda ayrı iki trafik kazası meydana geldi. 2 trafik kazasında da araç ve motosiklet çarpıştı. 2 kazada da motosiklet sürücüleri yaralandı

MOTOSİKLET İLE ARAÇ ÇARPIŞTI

Gönyeli’de Caner Gönyeli Sokak üzerinde, Aşkın Cabiroğlu(E-32) yönetimindeki UA 939 plakalı motosiklet ile batı istikametine doğru seyrettiği sırada, anayolda seyreden araçlara öncelik hakkı vermeden dikkatsizce Atatürk Caddesine giriş yaptığı sırada, o esnada cadde üzerinde kuzey istikametine doğru seyreden Mehmet Güner(E-23) yönetimindeki FG 098 plakalı salon aracın önünü tıkaması sonucu çarpıştılar. ,
Kaza sonucu yaralanan motosiklet sürücüsü Aşkın Cabiroğlu, kaldırıldığı Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’nde, köprücük kemiğinde kırık teşhisi nedeniyle yapılan tedavisinin ardından müşahede altına alındı.

MOTOSİKLET SÜRÜCÜSÜ YARALANDI

Girne-Gönyeli Anayolu üzerinde Oray Sitesi önünde, Hüseyin Boyluğ (E-46) yönetimindeki GM 091 plakalı salon araç ile anayolda seyreden araçlara öncelik hakkı vermeden dikkatsizce kavşaktan anayola giriş yapması sonucu, o esnada anayol üzerinde güney istikametine doğru seyreden Guvanch Astanov (E-23) yönetimindeki PV 706 plakalı motosikletin önünü tıkanması sonucu çarpıştı. Kaza sonucu yaralanan motosiklet sürücüsü Guvanch ASTANOV, kaldırıldığı Girne Dr. Suat Günsel Hastanesi’nde müşahede altına alındı.
GM 091 plakalı araç sürücüsü Hüseyin Boyluğ tutuklandı.

Soruşturmalar devam ediyor.

Diğer Haberler

Başa dön tuşu