ManşetYerel Haberler

Dikkat Elektrik Kesintisi Var!

Gönyeli'de bugün 09.30- 13.00 saatleri arasındasın elektrik kesintisi olacak. KIB-TEK’ten yapılan açıklamaya göre, çalışmanın seyrine göre elektrik enerjisinin belirtilen saatten daha geç ya da daha erken verilebileceğinden, şebekede her an elektrik varmış gibi davranılması istendi.

Gönyeli’de bugün 09.30- 13.00 saatleri arasındasın elektrik kesintisi olacak. KIB-TEK’ten yapılan açıklamaya göre, çalışmanın seyrine göre elektrik enerjisinin belirtilen saatten daha geç ya da daha erken verilebileceğinden, şebekede her an elektrik varmış gibi davranılması istendi.

Kıbrıs Türk Elektrik Kurumu (KIB-TEK), Gönyeli’nin bazı bölgelerine bugün üç buçuk saat süreyle elektrik verilemeyeceğini duyurdu.

KIB-TEK’ten yapılan yazılı açıklamada, orta gerilim elektrik şebekesinde yapılacak proje çalışması nedeniyle 09.30 ile yaklaşık 13.00 saatleri arasında Gönyeli Adamar bölgesi, Bornova Sokak, Ünüvar Sokak, Şanlıova Sokak, Şehit Hüseyin Amca Caddesi ve civarına elektrik verilemeyeceği kaydedildi.

Açıklamada, çalışmanın seyrine göre elektrik enerjisinin belirtilen saatten daha geç ya da daha erken verilebileceğinden, şebekede her an elektrik varmış gibi davranılması istendi.

Diğer Haberler

Başa dön tuşu