ManşetPolisiyeYerel Haberler

Dikkatsizlik Kazaya Sebep Oldu

Karaoğlanolu’nda ve Beyarmudu-Türkmenköy Anayolunda trafik kazası. 2 kaza da dikkatsizlik sonucu meydana geldi.

Karaoğlanolu’nda ve Beyarmudu-Türkmenköy Anayolunda trafik kazası. 2 kaza da dikkatsizlik sonucu meydana geldi.

ALKOLLÜ SÜRÜCÜ ÖNÜNDEKİ ARACA ÇARPTI

Karaoğlanolu’nda İstiklal Sokak üzerinde, Yiğithan Demirel (E-25) 110 miligram alkollü içki tesiri altında, yönetimindeki ZUH 931 plakalı araç ile güney istikametine doğru seyrettiği sırada, dikkatsizliği sonucu o esnada önünde aynı istikamete doğru seyreden ve yoldaki kasis nedeniyle yavaşlamak zorunda kalan Özcan Atasoy (E-27) yönetimindeki PF 330 plakalı aracın arka kısmına çarptı.
Kaza sonucu yaralanan olmadı. Soruşturma kapsamında alkollü içki tesiri altında araç kullanıp trafik kazası yapan ZUH 931 plakalı araç sürücüsü Yiğithan Demirel tutuklanmış olup, soruşturma devam ediyor.

HER İKİ ARAÇ SÜRÜCÜSÜ DE YARALANDI

Beyarmudu-Türkmenköy Anayolu’nun birinci kilometresi üzerinde, Behiç Zaimoğlu (E-38) yönetimindeki KP 431 plakalı araç ile güney istikametine doğru seyrettiği sırada, dikkatsizliği sonucu yolun sağına geçmiş ve o esnada karşı istikametten gelmekte olan Vijdan Düzova (K-69) yönetimindeki JN 265 plakalı araç ile çarptı.
Çarpmanın etkisiyle JN 265 plakalı araç yolun solundan çıkarak takla atmış ve sağ yan kısmı üzerine devrildi.
Kaza sonucu yaralanan her iki araç sürücüsünün, kaldırıldıkları Gazimağusa Devlet Hastanesi’ndeki tedavileri halen sürüyor.
Soruşturma devam ediyor.

Diğer Haberler

Başa dön tuşu