ManşetSanat

İlmen Cangil’in U Bags 2024 Lansmanı: Uğur Karagözlü’nün İlhamıyla!

İlmen Cangil'in tarafından düzenlenen U Bags by İly’s Collection 2024 Lansmanı, 29 Mart 2024 Cuma günü Tezgah Cafe’de gerçekleşecek.

İlmen Cangil’in tarafından düzenlenen U Bags by İly’s Collection 2024 Lansmanı, 29 Mart 2024 Cuma günü Tezgah Cafe’de gerçekleşecek. Lansman, yakın zamanda kaybettiğimiz Uğur Karagözlü’nün anısına adanmış bir etkinlik olacak. Tezgah Cafe, etkinliğin sponsoru olarak destek veriyor.

İlmen Cangil, yaptığı el yapımı çantalara başlama sürecinde ilhamını Uğur Karagözlü’den aldığını ifade etti. Uğur Karagözlü’nün vefatının ardından Cangil, onun ilham verici ruhunu ve sanatını yaşatmak adına güçlü bir adım atmış durumda.

Uğur Karagözlü’nün vefatının ardından onun adına yapılan ilk etkinlik olacak lasnmanda Cangil, Karagözlü’yü seven herkesi bu özel lansmana davet ediyor. Lansman, sanatseverlerin bir araya gelip Karagözlü’yü hatırlama ve onurlandırma fırsatı sunacak. Bu etkinlikte, el yapımı çantalardan oluşan özgün koleksiyonun tanıtımı yapılacak.

U Bags yaratıcısı İlmen Cangil lansman ile ilgili şunları söyledi:

“Uğur’u seven herkesi aramızda görmekten mutluluk duyacağız… Onun hatırasını yaşatacağımız, onunla dolu bir gün olacak.”

Diğer Haberler

Başa dön tuşu