ManşetPolisiye

Lapta-Alsancak Anayolu’nda kaza

Lapta-Alsancak Anayolu’nda bu sabah meydana gelen kazada 5 araç hasar gördü, bir kişi yaralandı.

Lapta-Alsancak Anayolu’nda bu sabah meydana gelen kazada 5 araç hasar gördü, bir kişi yaralandı.
Polis Basın Subaylığı’ndan verilen bilgiye göre kaza, bu sabah saat 08:00 sıralarında meydan geldi.
Lapta-Alsancak Anayolu’nun (Karaoğlanoglu Caddesi) 1-2’inci kilometreleri arasında, Süleyman TOSUN (E-41) yönetimindeki SD 867 plakalı ambulans araç ile sirenleri açık ve süratli şekilde doğu istikametine doğru seyredip kırmızı ışıkta geçmeye çalıştığı sırada, trafik ışıklarında tarafında yeşil ışık yandığı için hareket eden Yasemin OLĞAR (K-38) yönetimdeki SA 421 plakalı aracın sağ ön kısmına çarptı.
Çarpmanın etkisiyle savrulan SA 421 plakalı araç, karşı şeritte kırmızı ışıkta beklemekte olan Natalia MOVCHAN (K-48) yönetimindeki PM 600 plakalı aracın ön kısmına da çarptı.
Çarpmanın etkisiyle geriye doğru savrulan PM 600 plakalı araç ise, yine kırmızı ışıkta beklemekte olan Nadir TİMUÇİN (E-40) yönetimindeki HK 308 plakalı aracın ön kısmına da çarptı.
SD 867 plakalı ambulans araç ise yine çarpmanın etkisiyle savrularak o sırada kırmızı ışıkta beklemekte olan Yasir MEHOOD (E-36) yönetimindeki PD 961 plakalı aracın sol yan tarafına da çarparak durmuştur. Kaza sonucu yaralanan SA 421 plakalı araç sürücüsü Yasemin OLĞAR, kaldırıldığı Girne Dr. Akçiçek Hastanesi’nde yapılan tedavisinin ardından taburcu olmuştur.
Soruşturma devam etmektedir.

Diğer Haberler

Başa dön tuşu