ManşetSiyasetYerel Haberler

Özersay: Herkes Kendisinden Şüphelenmekte Haklıdır

HP Genel Başkanı Kudret Özersay, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Erhan Arıklı zan altındadır” dedi.

HP Genel Başkanı Kudret Özersay, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Erhan Arıklı zan altındadır” dedi.
Kudret Özersay’ın paylaşımı şöyle:
“Erhan Arıklı zan altındadır!
Bugüne kadar T izinleri konusunda yaptıkları nedeniyle Erhan Arıklı ZAN ALTINDADIR ve verdiği yeni izinler nedeniyle herkes kendisinden ŞÜPHELENMEKTE HAKLIDIR! Kamuoyundan gelen tepkiler nedeniyle partililerine, ailesine, akrabalarına verdiği T izinlerini bir süre önce İPTAL ETMEK ZORUNDA KALAN Erhan Arıklı şimdi o iptal edilenlerin bir kısmını İTİRAZ KURULU’na yönlendirerek Bakan olarak çoğunluk sahibi olduğu o Kurul kararıyla o izinlerin bir kısmını canlandırmaya çalışmaktadır. Peki neden?
1) Eski izinleri vermek için birilerinden bir menfaat elde ettiniz de şimdi her ne pahasına olursa olsun onun karşılığını mı vermeye çalışıyorsunuz?
2) Parti KURULTAYINIZ tekrar yaklaşıyor olduğu için mi yeniden DAĞITMAYA başladınız?
Geçen defa NEDEN GERİ ADIM ATMAK ZORUNDA kalmıştınız? T izinleri konusundaki LİSTE BASINDA ÇIKTIĞI İÇİN!!! O saatten itibaren ÇARK ETTİNİZ önce askıya aldınız, PUSUYA YATTINIZ, kamuoyu unutunca kişilere birer yazı gönderip bildirimde bulunup O İZİNLERİ VERECEKTİNİZ. Sonrasında polise başvurup soruşturma başlatarak ve konuyu takip ederek yaptığımız BASKI SONUCUNDA iptal etmek zorunda kaldınız.
Bu söylenenler doğru değildir diyorsanız LİSTEYİ AÇIKLAYIN! Açıklayın bakalım da herkes da bilsin altında menfaat ilişkileri VAR MI YOK MU? Kurultay bağlantıcıkları VAR MI YOK MU?”

Diğer Haberler

Başa dön tuşu