ManşetSiyaset

Özersay: Kimseye Ayrıcalık Yoksa, Soruşturma Engellenmesin

HP Genel Başkanı Kudret Özersay, kamuoyunda “JUJU Butik” sahibi olarak da bilinen UBP Gİrne Kadın Kolları Başkanı Fatoş Ünal ile ilgili şikayette bulundu. Polise şikayet dilekçesini sunan Özersay, “Sahte diploma olayıyla ilgili araştırılmasını istiyoruz. Kimseye ayrıcalık yoksa, Girne UBP Kadın Kolları Başkanı da soruşturma kapsamına alınsın” dedi.

HP Genel Başkanı Kudret Özersay, kamuoyunda “JUJU Butik” sahibi olarak da bilinen UBP Girne Kadın Kolları Başkanı Fatoş Ünal ile ilgili şikayette bulundu. Polise şikayet dilekçesini sunan Özersay, “Sahte diploma olayıyla ilgili araştırılmasını istiyoruz. Kimseye ayrıcalık yoksa, Girne UBP Kadın Kolları Başkanı da soruşturma kapsamına alınsın” dedi.

Özersay’ın açıklaması şöyle:

Bu sabah aslında herkesin bildiği, kendi arasında konuştuğu ama siyasi koruma/kollama nedeniyle hakkında adım atılmadığı iddia edilen bir isimle ilgili olarak Polis Genel Müdürlüğü’ne sahte diploma iddiasıyla ŞİKAYET DİLEKÇESİ VERDİK. Ünal bey dün “kimsenin AYRICALIĞI OLMAYACAK” demişti ya! Mesela UBP Girne kadın kolları başkanının da AYRICALIĞI YOK değil mi? Polisin bahse konu şahısla ilgili olarak da soruşturma yapmasını ve diğer sahte diploma olaylarında olduğu gibi adım atmasını talep ettik. Dilekçemizin takipçisi olacağız ve kamuoyunu bilgilendireceğiz.

Diğer Haberler

Başa dön tuşu