BelediyelerManşet

Şenkul’dan, Karaoğlanoğlu Caddesindeki Kanalizasyon Çalışmaları Hakkında Bilgi

Girne Belediye Başkanı Murat Şenkul, Karaoğlanoğlu Caddesi’ndeki kanalizasyon çalışmalarını paylaştı, "Ekipler imkansızı başarıyor" dedi.

Girne Belediye Başkanı Murat Şenkul, sosyal medya hesabı üzerinden Karaoğlanoğlu Caddesi’ndeki kanalizasyon çalışmalarını paylaşarak, ekiplerin imkansızı başardığını ifade etti.

Başkan Şenkul, “Belediye zabıtaları, kanalizasyon bölümü, polisimiz ve tabii ki yüklenici firmamız yolun normal akışına dönmesi gece gündüz demeden, trafiği kesmeden resmen imkansızı başarıyor” dedi.

“Bu şehrin altyapısının nasıl şartlarda yapıldığını tarihe not düşmek için paylaşıyorum” açıklamasını yapan Şenkul, yolun bir şeridinin kapalı olduğunu ancak kural tanımaz bazı sürücülerin bir yolunu bulup alana girdiğini de belirtti.

Şenkul, kent güvenlik ekiplerinin müdahalesi ile ikinci şeridin kullanımını engellediklerini söyledi.

Şenkul’un paylaşımının tamamı:

An itibarıyla Karaoğlanoğlu Caddesindeki kanalizasyon çalışmaları.
Belediye zabıtaları, kanalizasyon bölümü, polisimiz ve tabi ki yüklenici firmamız yolun normal akışına dönmesi için gece gündüz demeden, trafiği kesmeden çalışıp resmen imkansızı başarıyor.
Bu şehrin altyapısının hangi şartlarda yapıldığını tarihe not düşmek için paylaşıyorum.
(Yolun bir şeridi kapalı ancak kural tanımaz bazı sürücüler bir yolunu bulup alana girdi, kent güvenlik ekiplerimizin müdahalesi ile ikinci şeridin kullanımını engelledik.)

Diğer Haberler

Başa dön tuşu