ManşetYerel Haberler

Üstel: Kıbrıs Türk halkı seninle gurur duyuyor Doğukan Ulaç

Başbakan Ünal Üstel, elde ettiği başarılar sonucu İtalya'da yapılacak olan Avrupa Kupası ikinci ayağına katılma hakkı kazanan Kıbrıslı Türk yüzücü Doğukan Ulaç'ı tebrik ederek, “Kıbrıs Türk halkı seninle gurur duyuyor Doğukan Ulaç” ifadelerini kullandı.

Başbakan Ünal Üstel, elde ettiği başarılar sonucu İtalya’da yapılacak olan Avrupa Kupası ikinci ayağına katılma hakkı kazanan Kıbrıslı Türk yüzücü Doğukan Ulaç’ı tebrik ederek, “Kıbrıs Türk halkı seninle gurur duyuyor Doğukan Ulaç” ifadelerini kullandı.

Başbakan Ünal Üstel, Türkiye Açıksu Yüzme Kış Şampiyonası ve Milli Takım Seçme Yarışları’nda elde ettiği başarının ardından Türkiye Milli Takımı ile 18 Mayıs’ta İtalya’da gerçekleşecek olan Avrupa Kupası ikinci ayağına katılma hakkı kazanan Kıbrıslı Türk yüzücü Doğukan Ulaç’ı tebrik etti.

Kişisel sosyal medya hesabından açıklama yapan Başbakan Üstel, “Doğukan Ulaç’ı gösterdiği performanstan kaynaklı halkım ve şahsım adına tebrik eder, başarılarının devamını dilerim. Kıbrıs Türk halkı seninle gurur duyuyor Doğukan Ulaç” ifadelerini kullandı.

Üstel’in açıklaması şu şekilde:

“Kocaeli – Gebze’de düzenlenen Türkiye Açıksu Yüzme Kış Şampiyonası ve Milli Takım Seçme Yarışları’nda 10 km klasmanında yarışan sporcumuz Doğukan Ulaç’ın 1.53.22 zamanlama ile genel klasmanda üçüncülük, 20+ yaş grubunda ise ikincilik derecesi alarak Türkiye Milli Takımı ile 18 Mayıs’ta İtalya’da yapılacak olan Avrupa Kupası ikinci ayağına katılma hakkı kazanması bizi gururlandırmıştır. Doğukan Ulaç’ı gösterdiği performanstan kaynaklı halkım ve şahsım adına tebrik eder, başarılarının devamını dilerim. Kıbrıs Türk Halkı seninle gurur duyuyor Doğukan Ulaç…”

Diğer Haberler

Başa dön tuşu