ManşetPolisiye

Bafra, Doğancı ve Kaplıca’da Kaza: 3 Yaralı

Bafra, Doğancı ve Kaplıca’da meydana gelen 3 trafik kazasında 3 kişi yaralandı. Polisin, kazalara ilişkin soruşturmaları sürüyor…

Bafra, Doğancı ve Kaplıca’da meydana gelen 3 trafik kazasında 3 kişi yaralandı. Polisin, kazalara ilişkin soruşturmaları sürüyor…

OTOBÜS SÜRÜCÜSÜ MOTOSİKLETLİYE ÇARPTI

Polis Basın Subaylığı’ndan verilen bilgiye göre, Bafra’da Limak Hotel önünde dün saat 16:30 sıralarında, Şaban Eroğlu (E-69) yönetimindeki TNU 992 plakalı otobüs ile kuzey istikametine doğru seyrettiği sırada, karşı şerite geçmek için dikkatsizce “U” dönüşü yaptığı sırada, o esnada karşı şeritten gelmekte olan Seymen BULDUK (E-22) yönetimindeki RF 735 plakalı motosikletin önünü tıkaması sonucu çarpıştılar.

 Kaza sonucu yaralanan motosiklet sürücüsü Seymen BULDUK, kaldırıldığı Gazimağusa Devlet Hastanesi’nde müşahede altına alındı.

KARŞI ŞERİDE GEÇEN MOTOSİKLETLİ YARALANDI

Doğancı’da Emek Stadyumu yolu üzerinde dün akşam saat 19:00 sıralarında, Nihat USTAM (E-67) yönetimindeki JR 700 plakalı motosiklet ile batı istikametine doğru seyrettiği sırada sağa meyilli viraja girdiğinde, dikkatsizliği sonucu direksiyon hakimiyetini kaybederek yolun sağına geçti. O esnada karşı istikametten gelmekte olan Hasan ULUŞAN (E-60) yönetimindeki CG 382 plakalı salon aracın ön kısmına çarptı.

Kaza sonucu yaralanan JR 700 plakalı motosiklet sürücüsü Nihat USTAM, kaldırıldığı Cengiz Topel Devlet Hastanesi’nde sağ elinde kırık teşhisi nedeniyle yapılan tedavisinin ardından müşahede altına alındı.

VİRAJI ALAMAYAN SÜRÜCÜ ÇELİK BARİYERLERE ÇARPTI

Büyükkonuk-Kaplıca Anayolu’nun 5-6’ıncı kilometreleri arasında bu sabah saat 02:00 sıralarında, Mehmet Cevat DENİZ (E-32) yönetimindeki LY 122 plakalı salon araç ile Kaplıca istikametine doğru seyrettiği sırada, dikkatsizliği sonucu direksiyon hakimiyetini kaybederek yolun sağından çıkmış ve çelik bariyerlere çarptı.

Kaza sonucu yaralanan araçtaki yolcu Duygu TOĞLIK (K-26), kaldırıldığı Gazimağusa Devlet Hastanesi’nde müşahede altına alındı.

Diğer Haberler

Başa dön tuşu