ManşetPolisiye

Lefkoşa ve Girne’de Korkutan Kaza

Lefkoşa ve Girne’de dün meydana gelen 2 ayrı kazada 4 kişi yaralandı.

Lefkoşa ve Girne’de dün meydana gelen 2 ayrı kazada 4 kişi yaralandı.
Polis Basın Subaylığı’dan verilen bilgiye göre, ilk kaza dün saat 20:40 sıralarında meydana geldi.
Lefkoşa’da, Sanayi Bölgesi 26. Sokak üzerinde Derviş Aksoy(E-22) yönetimindeki GH 199 plakalı araç ile doğu istikametine doğru süratli ve dikkatsiz bir şekilde seyrettiği sırada, seyretmekte olduğu yol üzerinde bulunan İntergaz önlerine geldiği esnada direksiyon hakimiyetini kaybedip yolun sağına geçip aynı yol üzerinde batı istikametine doğru seyretmekte olan Ahmet Çapur (E-41) yönetimindeki KZ 324 plakalı kamyonet araç ile çarpışmıştı.
Kaza sonucu yaralanan GH 199 plakalı araç sürücüsü Derviş Aksoy ve aynı araçta yolcu olarak bulunan Ömer Başdaş ile KZ 324 plakalı araç sürücüsü Ahmet Çapur, Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesine kaldırılarak yapılan tedavilerinin ardından taburcu oldu.
Yürütülen soruşturma kapsamına GH 199 plakalı araç sürücüsü Derviş Aksoy tutuklanmış olup, soruşturma devam etmektedir.
Aynı gün bu kez saat 14.30 sıralarında, Karaoğlanoğlu’nda Karaoğlanoğlu Caddesi üzerinde, Muhammet Ali DOğru (E-26), yönetimindeki 70 ABU 420 plakalı motosiklet ile doğu istikametine doğru dikkatsizce seyrettiği sırdada tehlikeli mahal olan kavşağa geldiğinde önünde ayni istikamete doğru seyreden Yağmur Osmanoğulları (K-21) yönetimindeki HZ 264 plakalı salon aracı sağından dolaşmaya çalışması sonucu HZ 264 plakalı aracın sağ yan kısmına çarptı.
Kaza sonucu yaralanan 70 ABU 420 plakalı motosiklet sürücüsü kaldırıldığı Girne Dr. Akçiçek Hastanesinde yapılan tedavisinin ardından müşahede altına alındı.
Soruşturma devam etmektedir.

Diğer Haberler

Başa dön tuşu