ManşetPolisiye

Üç Kentte Çeşit Çeşit Uyuşturucu Ele Geçirildi!

Narkotik polisi dün Lefkoşa, Gazimağusa ve Girne’de gerçekleştirdikleri operasyonda çeşit çeşit uyuşturucu ele geçirdi. 3 kişi tutuklandı.

Narkotik polisi dün Lefkoşa, Gazimağusa ve Girne’de gerçekleştirdikleri operasyonda çeşit çeşit uyuşturucu ele geçirdi. 3 kişi tutuklandı.

Polis Basın Subaylığı operasyonlara ilişkin şu bilgileri paylaştı:

METEHAN’DA KOKAİN

Lefkoşa’da dün saat 17:00 sıralarında Metehan Kara Geçiş Kapısında, Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğü ile Lefkoşa Polis Müdürlüğü ekipleri tarafından gerçekleştirilen müşterek operasyonda, KKTC’ye giriş yapan M.Ö.(E-43)’nün üzerinde yapılan aramada, yaklaşık 3 gram ağırlığında “kokain” türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde bulunarak emare olarak alındı. Bahse konu şahıs tutuklandı.

MAĞUSA’DA MET…

Gazimağusa’da dün saat 19:00 sıralarında,, S.B.(E-47)’nin kullanımındaki araçta Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan aramada; yaklaşık 35 gram ağırlığında metamfetamin türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde ile içerisinde metamfetamin türü uyuşturucu madde kalıntısı olduğuna inanılan 2 adet cam pipo bulunarak emare olarak alındı.

Bahse konu şahıs tutuklandı.

ÇATALKÖY’DE EV BASKINI

Çatalköy’de yine dün E.Ö.(E-62)’nün kalmakta olduğu ikametgahta polis tarafından yapılan aramada; içerisinde tütün ile karışık hintkeneviri türü uyuşturucu olduğuna inanılan iki adet sarma sigara, yaklaşık 1.5 gram ağırlığında kokain türü ile yaklaşık 1 gram ağırlığında hintkeneviri türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde ve üzerlerinde uyuşturucu madde kalıntısı olduğuna inanılan bir adet banknot, 2 adet pipet, 1 adet kredi kartı ve 2 adet şeffaf naylon bulunarak emare olarak alındı.

Bahse konu şahıs tutuklandı.

Diğer Haberler

Başa dön tuşu