Sanat

Anthony Hopkins: Anlatacak Çok Öyküm Var

Oscar ödüllü oyuncu Anthony Hopkins, son röportajında otobiyografisini yazdığını açıkladı. Hopkins, "Bu tuhaf bir süreç" dedi.

Oscar ödüllü oyuncu Anthony Hopkins, son röportajında otobiyografisini yazdığını açıkladı. Hopkins, “Bu tuhaf bir süreç” dedi.

“Kuzuların Sessizliği”, “Hannibal”, “Baba”, “Freud’s Last Session” gibi filmlerde rol alan Oscar ödüllü oyuncu Anthony Hopkins, hayatını kaleme alıyor.

People’a konuşan 86 yaşındaki oyuncu, otobiyografisini yazdığı süreci değerlendirdi. Hopkins, “Bu tuhaf bir süreç. Tek bir şeyle nasıl kutsanmış olduğumu fark ettim. Belki de bu benim beynimdir. Oldukça iyi bir hafızam var. Yılların içindeki ayların günlerini hatırlıyorum” ifadelerini kullandı.

Otobiyografisi için anlatacak birçok öyküsü olduğunu söyleyen Hopkins, çalışmadığı zamanlarda da günlerini piyano çalmak, resim yapmak ve ailesiyle vakit geçirmek gibi kendisine keyif veren şeylerle doldurduğunu belirtti. Oyuncu, “Genel olarak şanslıyım. İnişler, çıkışlar, depresyon, umutsuzluk, öfke ve benzeri şeyler yaşadım, ancak son birkaç yıldır yavaş yavaş ‘Eh, hala buradayım’ diye düşünüyorum” diye konuştu.

Diğer Haberler

Başa dön tuşu