Sinema TV

Hafta Sonu En Çok İzlenen Filmler Belli Oldu

Garfield (The Garfield Movie) ikinci hafta sonunda yaklaşık 35 bin seyirci tarafından izlenerek Box Office ilk sırayı bırakmadı.

Garfield (The Garfield Movie) ikinci hafta sonunda yaklaşık 35 bin seyirci tarafından izlenerek Box Office ilk sırayı bırakmadı.

 

  1. Garfield (The Garfield Movie)

34 bin 907 seyirci

Karikatürist Jim Davis tarafından 1978 yılında yaratılan ve hikâyeleri karikatür sayfalarından televizyona kadar uzanan Garfield’ın animasyon filmi, kayıp babası Vic ile yolları yeniden kesişen Garfield’ın, arkadaşı Ollie ile birlikte yaşadığı maceraları konu ediniyor.

 

  1. Bad Boys: Ya Hep Ya Hiç (Bad Boys: Ride or Die)

 17 bin 348 seyirci

Film, Miami’nin artık yaşını almış olan uçarı polis ikilisinin bu kez yapılan bir tezgah sonucu kaçak konumuna düşmelerini anlatıyor.

  1. Maymunlar Cehennemi: Yeni Krallık (Kingdom of the Planet of the Apes)

16 bin 515 seyirci

Maze Runner üçlemesine imzasını atan Wes Ball’un yönettiği film, Sezar’ın saltanatını takip eden birkaç neslin gelecekte, baskın tür olan maymunların uyumlu bir şekilde yaşarken insanların gölgede yaşamaya mecbur kaldığı bir dünyaya seyircileri davet ediyor.

  1. Furiosa: Bir Mad Max Destanı (Furiosa: A Mad Max Saga)

9 bin 756 seyirci

George Miller imzalı film, Mad Max: Fury Road filminde yer alan Furiosa karakterinin kökenlerini ve nasıl güçlü bir savaşçıya dönüştüğünü anlatıyor.

  1. Gözcüler (The Watchers)

7 bin 336 seyirci

Film, 28 yaşında bir sanatçı olan Mina’nın İrlanda’nın batısındaki geniş ve el değmemiş bir ormanda mahsur kalmasını konu alıyor. Bir sığınak bulan Mina, bilmeden her gece gizemli yaratıklar tarafından izlenen ve takip edilen üç yabancıyla birlikte kapana kısılır ve gerilim dolu dakikalar başlar.

Diğer Haberler

Başa dön tuşu