Sinema TV

Netflix Türkiye’de En Çok İzlenen Filmler

Netflix’te Geçtiğimiz hafta boyunca film kategorisinde 'Ölümlü Dünya 2' zirvede yer aldı. İşte en çok izlenen 10 film…

Netflix’te yer alan yapımların haftalık toplam izlenme sürelerine göre hazırlanan Top 10 listeleri paylaşıldı. 6-12 Mayıs 2024 haftasında Netflix Türkiye’de en çok izlenen filmler şöyle…

ÖLÜMLÜ DÜNYA 2

Zafer’in örgütün eline düşmesinin ardından Mermer ailesinin sempatik suikastçıları, örgütle aralarındaki hesabı kesinkes kapatmak için saklandıkları yerden çıkar.

KURYE

Kurnazlık yaparak bir para aklama planına dâhil olan bir vale, hızlı para akışı ve hızlı arabaların dünyasına hızlıca dalar ve sonunda çakılıp kalır.

MİNYONLAR 2: GRU’NUN YÜKSELİŞİ

Süper kötü idolleri tarafından reddedilen 12 yaşındaki Gru, sakar Minyon ekibinin yardımıyla ne kadar alçak biri olduğunu kanıtlamak için kolları sıvar.

GELİNİN ANNESİ

Bir anne üzerine titrediği kızının düğünü için tropik bir adaya gider. Ancak damadın babasının, onlarca yıldır görmediği eski sevgilisi olduğunu keşfetmesi uzun sürmez.

BARBARİAN

Genç bir kadın, Detroit’te kiraladığı eve gittiğinde bir yabancının da aynı evi kiraladığını öğrenir. Üstelik zemin parkelerinin altında onu çok daha korkunç bir şey beklemektedir.

BALAYIMSI

Yeni evli bir çiftin balayı sırasında eşler neredeyse her açıdan farklı olduklarını keşfederler. Bakalım bu zıt kutuplar birbirini çekmeyi başaracak mı?

FANTASTİK CANAVARLAR: DUMBLEDORE’UN SIRLARI

Grindelwald, tüm Muggle’ları yok etmekle tehdit edince profesör Dumbledore onu alaşağı etmek için Newt Scamander’ı cadı ve büyücülerden oluşan bir ekibin başına getirir.

NEANDERTALLERİN SIRLARI

Bu belgesel, Neandertallerle ilgili gizemleri ve fosil kayıtlarının bize hem yaşamları hem de yok oluşları hakkında neler söylediğini inceliyor.

ÖLÜMLÜ DÜNYA

Yaşanan bir aksilik kimliklerini ifşa edip patronlarını öfkelendirince hem kiralık katillik hem de restoran işletmeciliği yapan bir ailenin başı büyük belaya girer.

ÇILGIN KAHVALTILIK

Süt ve mısır gevreğinin kahvaltıya hükmettiği zamanlarda, devrim niteliğindeki yeni bir hamur işi yüzünden dev şirketler birbirine girer. Jerry Seinfeld’den Pop-Tart’lı bir komedi.

Diğer Haberler

Başa dön tuşu