Sinema TV

Netflix’te Bu Hafta En Çok Ne İzlendi?

Netflix Türkiye'de film kategorisinde bu hafta 'Rebel Moon — Part Two: The Scargiver' zirvede yer aldı.

 Netflix’te yer alan yapımların haftalık toplam izlenme sürelerine göre hazırlanan “Top” listeleri paylaşıldı. 22-28 Nisan 2024 haftasında Netflix Türkiye’de en çok izlenen 8 film şöyle…

  1. REBEL MOON — PART TWO: THE SCARGİVER

İsyankârlar Ana Dünya’nın zalim güçlerine karşı savaşmaya hazırlanırken asla kopmayacak bağlar kurulur, kahramanlar ortaya çıkar ve efsaneler doğar.

  1. SİYAH TELEFON

Bir erkek çocuğu güpegündüz maskeli bir adam tarafından kaçırılır. Çocuğun tutulduğu ses geçirmeyen bodrumda bir telefon çalar. Arayanlar, katilin önceki kurbanlarıdır.

  1. AĞAÇKAKAN WOODY YAZ KAMPINDA

Ormandan kovulan Woody, Kamp Vuhu’da ömürlük yuvasını bulduğunu düşünür. Ancak bir müfettiş, kampı kapatmakla tehdit eder.

  1. ÇOK AŞK

Sokaklarda korsan film satarak geçimini sağlayan ve sinemacı olmayı hayal eden genç Coşkun, ilk görüşte vurulduğu dikbaşlı Ayla’nın kalbini kazanmaya kararlıdır.

  1. GLASS

Çoklu kişilik bozukluğu olan bir adam ve kanunsuz bir infazcıya dönüşmüş eski bir güvenlik görevlisi, psikiyatri hastanesinde karanlık sırlarla dolu biriyle tanışır.

  1. AŞK DUVARIN ÖTESİNDE

Valentina yeni bir başlangıç yapan genç bir piyanisttir. Komşusu David gürültüye katlanamayan bir mucittir. İkisini ayıran incecik duvar ise onların çöpçatanı olmak üzeredir.

  1. REBEL MOON — PART ONE: A CHİLD OF FİRE

Ana Dünya’nın acımasız orduları uzak bir ayda bulunan sakin bir çiftçi köyünü tehdit edince, halkın hayatta kalmak için en büyük umudu gizemli bir yabancıya bağlıdır.

  1. JURASSİC WORLD: HAKİMİYET

Dinozorların insanların arasında yaşadığı çalkantılı bir dünyada felaket adım adım yaklaşırken eski ve yeni kahramanlar heyecan verici bir macera için tekrar bir araya gelir.

Diğer Haberler

Başa dön tuşu