MagazinManşetSpor

Elis Sermaye Güney’de Gözlerin Pasını Sildi

Ülkemizin başarılı latin dansçısı Elis Sermaye, hafta sonu Güney Lefkoşa'da Kıbrıs Dans ve Spor Federasyonu'nun (CDSSF) düzenlediği Cyprus Cup And Tournament'de 3 kategoride sahne aldı.

Ülkemizin başarılı latin dansçısı Elis Sermaye, hafta sonu Güney Lefkoşa’da Kıbrıs Dans ve Spor Federasyonu’nun (CDSSF) düzenlediği Cyprus Cup And Tournament’de 3 kategoride sahne aldı.
Bu organizasyon Elis için, 2 Aralık tarihinde Mexico Cancun’da gerçekleştirilecek Euroson Latino World Salsa Championship organizasyonundan önce çok iyi bir antrenman oldu.
Elis Sermaye, Güney Kıbrıs’ta katıldığı organizasyonda kendi dans branşlarında hiç rakibi olmaması, yarışmanın bir gösteri mahiyetinde olmasına neden oldu. Organizasyonu izlemeye gidenlerin büyük beğenisini toplayan Elis, izleyenler tarafından dakikalarca ayakta alkışladı.
Elis’in 2023 yılı programı aralık başında katılacağı dünyanın en büyük organizasyonu ile son bulacak. Ocak ayını dinlenerek ve yeni koreografi çalışmaları ile geçirecek olan Elis, 2024 yılı organizasyonlarına Şubat ayı ile başlayacak. 2024 Yılı içerisinde, planlanmış yaklaşık 8-9 organizasyon olacak olan Elis’in, 2024 yılı içerisinde, bazı özel davetleri de bulunuyor.

Diğer Haberler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu