Spor

Konyaspor Yetkilisi, Hamitköy Futbol Akademisi’ni Ziyaret Etti

HFA antrenmanlar tüm hızıyla devam ederken, Konyaspor Aksaray Alt Yapı sorumlusu Kadir Aydın, Hamitköy Futbol Akademisi’ni ziyaret etti.

Hamitköy Futbol Akademisi (HFA) antrenmanlar tüm hızıyla devam ederken, Konyaspor Aksaray Alt Yapı sorumlusu Kadir Aydın, Hamitköy Futbol Akademisi’ni ziyaret etti.
Hamitköy Futbol Akademisi antrenmanını Esat Erdoğmuş Stadı izleyen Kadir Aydın yetenekli ve gelecek vaat eden oyuncuların takibini yapacaklarını söyledi. Futbolcuların Türkiye’deki kulüplerde oynayabilmeleri için antrenmanları yakından takip edeceklerini belirten Kadir Aydın, Hamitköy Futbol Akademisi koordinatörü Fırat Deniz ile de istişare içerisinde olacaklarını söyledi.
Kadir Aydın, KKTC’de son yıllarda yetenekli genç futbolcuların Türkiye’nin çeşitli takımlarında oynadıklarını, kendilerinin de Hamitköy Futbol Akademisi’ndeki genç yeteneklerle ilgili bu konuda çalışmalar yapacaklarını belirtti.
Kadir Aydın, Türkiye Cumhuriyeti Gençlik ve Spor Bakanlığı KKTC Koordinatörü Mithat Tekçam’ı da ziyaret etti. Mithat Tekçam, Kıbrıs Barış Harekatı’nın 50.yılı dolayısı ile Aydın’a kitap hediye ederken çalışmalarında başarılar diledi.

Diğer Haberler

Başa dön tuşu