ManşetRum BasınıSpor

TTFF 15 Haziran’da Seçime Gidiyor; Osman Ercen Yeniden Aday

Türk Toplumu Futbol Federasyonu (TTFF) 15 Haziran’da yeni dönem için genel kurul seçimine gidiyor. TTFF Başkanlığı görevini başarıyla devam ettiren Osman Ercen, kamuoyuna yeniden aday olduğunu açıkladı.

Ercen açıklamasında şunları söyledi: “1976 yılından bu yana İngiltere’de faaliyet gösteren Türk Toplumu Futbol Federasyonu’nun başkanı olarak sizlere seslenmek isterim ki; yıllarca her kademesinde görev aldığım federasyonumuzdaki hizmetlerimi onur duyarak yerine getirdim. Bunların neticesinde, kulüplerimizin ve arkadaşlarımızın güvenini kazandım ve bana başkanlık görevi verildi. Görevi devraldığım 2020 yılının haziran ayından bugüne gece gündüz durmaksızın çalışmaya devam ettim.”

“Ben ve yönetim kurulundaki arkadaşlarım yaptığımız ve yapacağımız hizmetler konusunda bir an bile tereddüt etmedik. Tüzüğümüz gereği hizmet verecek kişilerin yeniden göreve gelmesi için seçime gidilmesi gerekmektedir. Onun içindir ki, 15 Haziran 2021 tarihinde gerçekleşecek olan seçimde Türk Toplumu Futbol Federasyonu Başkanlığı’na yeniden talip olduğumu kamuoyuna duyuruyorum. TTFF Başkanı olarak yeniden görev alırım veya almam, federasyonumuza hizmetlerim devam edecektir.”

Diğer Haberler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen tarayıcıda ki reklam engelleme eklentisini devredışı bırakın.