Yaşam

Modası Geçmiş Tırnaklar Geri Dönüyor

2000'li yılların başında oldukça popüler olan Fransız manikürü, uçların beyaz renk oje boyanması ve tırnağın tamamına çok açık pembe veya şeffaf oje sürülmesiyle ortaya çıkıyor. Sosyal medyada binlerce farklı tırnak sanatının trend olmasıyla Fransız manikürü "modası geçmiş" sayıldı ancak son dönemde bu minimal ve zarif görünüm yükselişe geçti.

Tırnak trendleri denilince akıllara TikTok’ta viral olan görünümler gelse de aslında hiçbir zaman popülaritesini kaybetmeyen bir tırnak trendi bulunuyor.
French manikür ya da Fransız manikürü her ne kadar modası geçmiş gibi gelse de birçoğumuzun gizlice sevdiği bir tırnak trendi.
Birbirinden farklı desenler ve renkler, tırnakları süslemeye devam ediyor. Yazın ruhunu tırnaklarına taşımak isteyenlere ilham olabilecek birçok görünüm bulunsa da Fransız manikürü tahtını kimseye kaptırmıyor.
2000’li yılların başında oldukça popüler olan Fransız manikürü, uçların beyaz renk oje boyanması ve tırnağın tamamına çok açık pembe veya şeffaf oje sürülmesiyle ortaya çıkıyor.
Sosyal medyada binlerce farklı tırnak sanatının trend olmasıyla Fransız manikürü “modası geçmiş” sayıldı ancak son dönemde bu minimal ve zarif görünüm yükselişe geçti.
Fransız manikürü aslında tırnakta sanki hiç oje yokmuş gibi temiz ve bakımlı bir görünüm sunuyor. Günümüzde Fransız manikürü yapılırken beyaz ve pembenin farklı tonları da kullanılıyor.

Diğer Haberler

Başa dön tuşu