ManşetYerel Haberler

Kırok: Çocuklarımız Aydınlık Yarınlarımızın Teminatıdır

Çatalköy-Esentepe Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı Alagadi festival alanında büyük bir coşkuyla kutladı.

Çatalköy-Esentepe Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı Alagadi festival alanında büyük bir coşkuyla kutladı.

BİRÇOK ETKİNLİK DÜZENLENDİ

Festivalde birçok ücretsiz ikram sunulurken, çocuklar için şişme oyun alanları kuruldu. Etkinlikte Final Üniversitesi okul öncesi öğrencileri çocuklara resim boyama, el baskısı ve ebru sanatı gibi çeşitli aktiviteler düzenledi. Yakın Doğu Üniversitesi Saç Bakım ve Güzellik Hizmetleri bölümü öğrencileri çocuklara yüz boyama etkinliği gerçekleştirdi. Telsim de düzenlenen etkinliğin iletişim sponsoru oldu ayrıca balon ve maskotlarla çocukları eğlendirerek festivale katkı sağladı. Ayrıca İnci Arkan ve Şampiyon Melekler Derneği de çocuklara tişört ve resim boyama etkinlikleri yaptırdı.

BAŞKAN CEYHUN KIROK ÇOCUKLARLA BİRLİKTE VAKİT GEÇİRDİ

Çatalköy-Esentepe Belediyesi Başkanı Ceyhun Kırok da etkinlikte çocuklarla birlikte boyama yaptı ve etkinliğe katılan çocuklarla zaman geçirdi. Kırok, etkinlik sonunda yaptığı konuşmada çocukların haklarına ve ihtiyaçlarına her zaman öncelik verilmesi gerektiğini vurguladı.

KIROK: ÇOCUKLARIMIZ AYDINLIK YARINLARIMIZIN TEMİNATIDIR

Kırok konuşmasında Cumhuriyetin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını, tüm kurtuluş kahramanlarını ve aziz şehitleri rahmet, minnet ve şükranla anarak, çocukların aydınlık yarınların teminatı olduğunu belirtti. Çalışmalarını sürdüreceklerini ve ülkeyi çok daha ileriye taşıyacaklarını kaydeden Kırok, çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladı.

Diğer Haberler

Başa dön tuşu